INWESTYCJA
SŁONECZNY SAD
Slider

Komfortowe domy z prywatnymi ogrodami

Osiedle Słoneczny Sad

Projekt Osiedle Warszawianka oparty jest na funkcjonalności i zapewnia kameralny klimat osiedla. Każdy z domów będzie posiadał ogródek, który będzie można dowolnie zagospodarować a jednorodzinna zabudowa bliźniacza zapewnia zarówno upragniony spokój, jak i przestrzeń do wspólnych spotkań.

Osiedle składać się będzie z 12 dwukondygnacyjnych, bliźniaczych zabudów, tworzących tym samym 24 gotowe do zamieszkania domy. Będą one pięciopokojowe, o powierzchni 96,2 m2. Parter obejmować będzie strefa dzienna z otwartą kuchnią z salonem, gabinetem, łazienką oraz wyjściem do ogrodu. Piętro zaś zajmować będą trzy sypialnie wraz z przestronną łazienką. Wszystkie pomieszczenia wyposażone będą w duże, mocno naświetlające światłem słonecznym okna. Układ pomieszczeń jest zaprojektowany w taki sposób, by uczynić dom jak najbardziej funkcjonalnym i wygodnym. Elewacje domów to ponadczasowe połączenie bieli z grafitem.

  • 16 DOMÓW z ogródkami
  • 10 min. do Warszawy
  • 5 liczba pokoi
  • 145-258 m2 wielkość domów

Galeria zdjęć

Słoneczny Sad

Dlaczego warto wybrać?

Osiedle Słoneczny Sad

 

Osiedle „Słoneczny Sad”. Komfortowy dom – Twoja prywatna strefa relaksu!

Osiedle „Słoneczny Sad” jest naszym najnowszym przedsięwzięciem, skierowanym do osób poszukujących prestiżowego miejsca, zapewniającego komfort życia i wypoczynek z dogodnym i szybkim dojazdem do Warszawy!

DOM1, jako projektant i wykonawca Osiedla „Słoneczny Sad” kieruje się najstarszą i najbardziej trafną zasadą, dotyczącą miejsca na Ziemi każdego człowieka, a mianowicie: „Tam dom Twój, gdzie serce Twoje”. Wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma swoje miejsce, do którego chce wracać, być w nim i kochać je. Musi to być miejsce wyjątkowe, solidnie i dobrze wykonane, a także dające poczucie bezpieczeństwa całej rodzinie. Mieszkaniec musi czuć się w tym miejscu dobrze, szczęśliwie i przede wszystkim mieć słuszne przeświadczenie, że jego wskazania odnośnie realizacji domu, zostały wykonane uczciwie, zgodnie z jego wytycznymi i potrzebami. Mając to wszystko na uwadze, przedsięwzięcia realizujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły począwszy od etapu projektowania, poprzez proces powstawania, na sfinalizowaniu skończywszy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom estetycznym, bardzo dużą wagę przywiązujemy do walorów krajobrazowych. Dbamy o harmonijne wkomponowanie osiedli w otaczającą je przyrodę. Tu spotyka się doświadczenie z nowoczesnym i wizjonerskim podejściem, by człowiek i przyroda mogły ze sobą koegzystować bez uszczerbku na żadnej ze stron.

Prowadzimy rachunki powiernicze, gwarantując w ten sposób bezpieczny zakup dla nabywców lokali.

Ponadto w maksymalny sposób wspieramy naszych Klientów na etapie finansowania zakupu wybranej inwestycji. W tym celu współpracujemy z profesjonalnymi podmiotami, które pomogą Państwu w wyborze optymalnego finansowania.

Domy zaplanowane są w centrum Józefosławia, gdzie sąsiadują z osiedlem domów jednorodzinnych oraz ogrodniczą szkółką drzew i krzewów ozdobnych, oferującą swój ogromny asortyment w tym zakresie.

Atrialny układ Osiedla „Słoneczny Sad” zapewni tak potrzebną w dzisiejszych czasach dozę intymności i odprężenia swoim mieszkańcom, oferując wewnętrzne ogródki i tarasy.  To idealne miejsce do wspólnego spędzania wolnych chwil, czy też do wieczornych pogawędek w gronie rodziny i przyjaciół. Układ atrialny sprawia, że wnętrze osiedla stanowić będą ogrody, które zostaną otoczone budynkami. Ponadto każdy taras i ogród ma zaprojektowane murowane ogrodzenie oddzielające od dwóch sąsiednich ogródków. Tym samym centralna część osiedla stworzy pełną zieleni i roślinności enklawę.

Prócz doskonale zaprojektowanych, wygodnych domów, dodatkowym atutem jest bliskość infrastruktury miejskiej. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły podstawowe, przedszkola, poczta oraz centra handlowe: Józefosław i Auchan. Tak zlokalizowane miejsce zamieszkania jest obecnie bardzo poszukiwane na rynku deweloperskim, ponieważ oferuje spokojną, nieco odizolowaną okolicę, ale również szybki i łatwy dostęp do wszystkich dobrodziejstw współczesnej metropolii.

Dogodna lokalizacja miejscowości oraz Osiedla „Słoneczny Sad” pozwala na prosty dojazd autem do Warszawy (zaledwie 15 kilometrów do Dworca Centralnego) oraz łatwość dotarcia autobusem do kolejki podmiejskiej lub stacji Metra.

 „Słoneczny Sad” to wyjątkowe miejsce.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

Pomożemy spełnić marzenie o Twoim wyjątkowym domu poprzez łatwe i bezpieczne zasady finansowania.

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą nieruchomości zapraszamy do biura sprzedaży w Piasecznie, ul. ul. Jana Pawła II 37A.

ZAPRASZAMY!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

0% PCC - Zakup bezpośrednio od Dewelopera!

ZAKOŃCZENIE I ETAPU INWESTYCJI 30 PAŹDZIERNIKA 2020r.

Czytaj dalej

Wirtualny spacer po

Inwestycji

Wirtualny spacer

 

Wirtualny spacer

 

BIURO SPRZEDAŻY: (Osiedle Słoneczny Sad)

Dream Home Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 37A
05-500 Piaseczno

Tel.: +48 731 179 262
Tel.: +48 535 588 885

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 10:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Biuro i Administracja

Napisz lub zadzwoń do nas!

 

DOM 1 Sp. z o.o.
ul. Wspólna 63b lok. 2
00-687 Warszawa

KRS: 0000920517,
Regon: 369687287
NIP: 701 08 08 598

Santander Bank: 85 1090 2590 0000 0001 3607 2201

Tel.: +48 (22) 247 28 20
Fax: +48 (22) 247 20 85
Kom.: +48 693 111 111

Strona: dom1.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOM 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 63B lok. 2, 00-687 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000920517, REGON: 369687287, NIP: 7010808598

Masz pytania? Napisz do nas

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

© Dom1.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Dom1.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.